T-Mobile konto

Jedno konto - wiele możliwości

Co zyskujesz zakładając konto Freemium?
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe wewnętrzne i zewnętrzne
 • 0 zł za pierwszą wpłatę we wpłatomacie w każdym miesiącu
 • 0 zł za 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie w każdym miesiącu
 • 0 zł za obsługę karty płatniczej debetowej wydanej do konta, przy dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kredytową na sumę jedynie 200 zł miesięcznie
 • 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym przez pierwsze 3 miesiące dla nowych klientów*(załóż konto osobiste Freemium, następnie za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej otwórz konto oszczędnościowe)
 • Otwarcie konta zajmie Ci 5 minut

Twoje zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze, bo za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą T-Mobile Usługi Bankowe (transakcje muszą zostać dokonane w danym miesiącu) otrzymasz od nas bonus – 5% zwrotu wartości zakupów. Dzięki temu na Twoje konto może wrócić do 15 zł każdego miesiąca, czyli 180 zł w ciągu roku.

Zwrot jest naliczany maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym został wypłacony po raz pierwszy i pod warunkiem, że Klient
w danym miesiącu dokona transakcji na kwotę minimum 200 zł (transakcje nie mogą zostać anulowane). Bonus (zwrot) naliczany będzie w postaci zwrotu 5% od kwoty transakcji. Maksymalna kwota należnego zwrotu wynosi 15 PLN w danym miesiącu.
Po przekroczeniu kwoty zwrotu 15 PLN w danym miesiącu, zwrot za transakcje nie jest dalej naliczany i nie przenosi się na kolejny miesiąc lub rok – aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden, aktywny Produkt kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek. Szczegóły
w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”.
Aby wziąć udział w Promocji, należy skontaktować się z Infolinią pod numerem 19 506,
lub przystąpić do promocji w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe bądź wysłać wiadomość z chęcią przystąpienia do Promocji w Bankowości Internetowej. Pozostałe opłaty i prowizje wskazane są w Taryfie Opłat i Prowizji.T-Mobile konto

Konto dla wymagających – zarabiaj nawet 300 zł rocznie!

Poznaj moc przywilejów konta Premium:
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe wewnętrzne i zewnętrzne
 • 0 zł za nieograniczoną liczbę wpłat we wpłatomatach
 • 0 zł za wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie
 • 0 zł za prowadzenie konta,, jeśli zrobisz zakupy kartą debetową i/lub kredytową na sumę min. 500 zł lub więcej w danym miesiącu kalendarzowym
 • 0 zł kartę płatniczą debetową wydaną do konta,
 • 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym przez pierwsze 3 miesiące dla nowych klientów*(załóż konto osobiste Premium, następnie za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej otwórz konto oszczędnościowe)
 • Otwarcie konta zajmie Ci 5 minut

Co więcej, jeśli będziesz aktywnie korzystać z karty, na Twoje konto może wrócić
aż 25 zł co miesiąc
- czyli 300 zł rocznie.


Zwrot jest naliczany maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym został wypłacony po raz pierwszy i pod warunkiem, że Klient w danym miesiącu dokona transakcji na kwotę minimum 500 zł (transakcje nie mogą zostać anulowane). Kwota należnego zwrotu wynosi 25 PLN w danym miesiącu. Aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden, aktywny Produkt kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”. Aby wziąć udział w Promocji, należy skontaktować się z Infolinią pod numerem 19 506, lub przystąpić do promocji w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe bądź wysłać wiadomość z chęcią przystąpienia do Promocji w Bankowości Internetowej. Pozostałe opłaty i prowizje wskazane są w Taryfie Opłat i Prowizji.

Atrakcyjnie oprocentowany limit w koncie - 9,75%

To rozwiązanie, które ułatwi Ci zarządzanie domowym budżetem.
W każdej chwili możesz skorzystać z dodatkowych środków, które oddajemy do Twojej dyspozycji. Oprocentowanie naliczane jest tylko wtedy, gdy korzystasz ze środków Banku:

 • Oprocentowanie limitu: 9,75% w skali roku.
 • Opłata za przyznanie limitu: 1% przyznanej kwoty, min. 30 zł.
 • Stała stawka oprocentowania, bez względu na przyznaną kwotę limitu.

 • RRSO Limitu dla posiadaczy konta Freemium: 11,36%.
 • RRSO Limitu dla posiadaczy konta Premium: 16,43%.

Więcej korzyści

Korzyści dla Klientów T-Mobile

Jesteś Klientem T-Mobile? Załóż konto osobiste i korzystaj z dodatkowych przywilejów!

Klienci T-Mobile mogą korzystać z dodatkowych zalet konta osobistego taki jak:

 • bonus 20% podczas doładowywania telefonów w T-Mobile na kartę, Heyah oraz MIX i Heyah MIX z T - Mobile konta.

Przelewy natychmiastowe

To najlepszy wybór, gdy zależy Ci na szybkim przekazaniu pieniędzy osobie, która posiada konto w innym banku. W przypadku takiego przelewu środki pojawiają się na rachunku odbiorcy nawet po kilku minutach! Opłaty za przelewy pobierane są zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji T-Mobile Usługi Bankowe dla Klientów Indywidualnych.

Jak założyć T-Mobile konto?

W T-Mobile Usługi Bankowe założenie konta jest szybkie i proste jak nigdy wcześniej.
Wystarczy wypełnić wniosek internetowy - zajmie to najwyżej kilka minut.
Wszystko bez odchodzenia od komputera i wychodzenia z domu!

We wniosku możesz wybrać najbardziej dogodny dla Ciebie sposób podpisania umowy:

Całkowicie online (przelew).

Kurier (korespondencyjnie).

Otworzysz konto nawet w jeden dzień. Otworzysz konto w ciągu kilku dni.
Musisz mieć konto w innym banku krajowym. Nie musisz mieć konta w innym banku.
Musisz mieć 18 lat. Musisz mieć 18 lat.

Jak podpisać umowę przez Internet?

 1. W związku z rekomendacją KNF z 17.11.2015 r. informujemy, że otwarcie konta jest możliwe pod warunkiem wcześniejszego zweryfikowania Twojej tożsamości w banku, z którego chcesz wykonać przelew potwierdzający. Ponadto, Twój obecny bank musi umożliwiać wykonanie przelewu potwierdzającego za pomocą linka do szybkiej płatności internetowej, tzw. pay-by-link.
 2. We wniosku internetowym wybierz opcję „Umowa online (potwierdzenie przelewem)” i wypełnij pozostałe części wniosku.
 3. Po uzupełnieniu pozostałych kroków, zapoznaj się z wzorem umowy udostępnionym na wniosku.
  Po jego zaakceptowaniu, zostaniesz przekierowany do bankowości internetowej swojego obecnego banku w celu wykonania przelewu potwierdzającego Twoją tożsamość.
 4. Po pozytywnej weryfikacji przelewu, T-Mobile Usługi Bankowe prześle do Ciebie e-mail z potwierdzeniem zawarcia umowy i załączoną umową. Otrzymasz również z T-Mobile Usługi Bankowe zwrotny przelew na rachunek, z którego wykonałeś przelew potwierdzający. W tytule tego przelewu znajdziesz swój identyfikator klienta.
 5. Od tego momentu będziesz mógł zalogować się do Twojego konta osobistego na stronie
  www.t-mobilebankowe.pl - podając swój identyfikator, który znalazł się w tytule przelewu z T-Mobile Usługi Bankowe.

Jak podpisać umowę za pośrednictwem kuriera?

 1. We wniosku internetowym wybierz opcję „Kurier” i wypełnij pozostałe kroki wniosku.
 2. W ciągu kilku dni od wysłania wniosku kurier złoży Ci wizytę (przygotuj dwa dokumenty ze zdjęciem do potwierdzenia tożsamości). Podpisz dostarczone dokumenty i zaparafuj we wszystkich wskazanych miejscach. Jedną kopię zachowaj dla siebie, a drugą oddaj kurierowi.
 3. Warunkiem aktywacji Twojego rachunku jest zwrot podpisanych dokumentów do Banku,
  a następnie weryfikacja ich poprawności.
 4. O uruchomieniu rachunku, które oznacza również datę zawarcia umowy, zostaniesz poinformowany wiadomością SMS. Od tego momentu będziesz mógł zalogować się do Twojego konta osobistego na stronie www.t-mobilebankowe.pl - identyfikator klienta, który wykorzystasz przy logowaniu, znajdziesz w umowie.